Chci dluhopis Menu
Zpět na seznam dluhopisů

WECARE 8,1/36

  • Atraktivní výnos 8,1 % p.a.
  • Minimální investice 25 000 Kč
  • Výnosové období kvartálně
  • Splatnost 31. 1. 2023

Chcete raději investovat do dluhopisů PFC invest?

Prague Dimension s.r.o.

O společnosti

Česká společnost Prague Dimension s.r.o. se sídlem v Praze provozuje WeCare Medical Centre. Jedná se o veřejnou lékařskou kliniku zaměřenou na poskytování služeb praktického lékaře a pediatra. Unikátní mobilní aplikace a webového rozhraní, legislativní změna zdravotního pojištění a zkušený tým společnosti umožnila nabídnout široké veřejnosti bezprecedentní zdravotnické služby s využitím mobilních technologií.

WeCare Medical Centre působí na trhu od roku 2020, přičemž zaměstnává 3 doktory a zaregistrovala již více jak 1 000 pacientů. Majitelé do dnešní doby z vlastních zdrojů investovali miliony korun do rekonstrukce prostor kliniky, vybavení, náboru zaměstnanců a vývoje softwaru včetně mobilní aplikace.

Vedle neustálého vývoje mobilní aplikace, online prostředí a rozšiřování nabídky služeb chce WeCare v následujících 2 letech vybuduvat a vybavit dalších 6 lékařských klinik.

Na co použijeme vybrané peníze?

Vybudování a vybavení dalších lékařských klinik
Vybrané prostředky z dluhopisu použije na 1. Etapu projektu:

  • Vybudování, vybavení a otevření dalších dvou nových lékařských klinik
  • Nábor potřebného personálu k provozu nových a již plně fungujících klinik
  • Vývoj funcionality video doktora zabudované do vlastní mobilní aplikace a webového portálu
  • Marketingová podpora pro akvizici pacientů (v současnosti společnost od min. roku zaměstnává 3 doktory a zaregistrovala více jak 1,000 pacientů)

Záruky

Zvyšující poptávka po kvalitní zdravotní péči
V době pandemie COVID je profesionální a bezpečná zdravotní péče s využitím moderních technologií umožňující minimum osobního kontaktu pro pacienta velice žádanou službou.

WeCare je přiraveno ji bez kompromisu poskytnout.

Konkurenční výhoda
WeCare Medical Centre přináší na trh moderní a nově vybavenou lékařskou kliniku. Klinika nabízí komunikační rozhraní nejen formou telefonu, ale především skrze mobilní aplikaci a samoobslužný webový portál s plně integrovanou funkcionalitou pro rezervování času návštěvy, e-receptu a elektronických výsledků testů. V blízké budoucnosti společnost plánuje představit službu video doktora, která umožní provést část prohlídek bez nutnosti fyzické návštěvy doktora.

Investiční kalkulačka PFC Invest

Spočítejte si výnos z dluhopisů PFC Invest

Vaše investice
25 000 Kč
min. 25 000 Kč

Kolik vyděláte

Počet dluhopisů: 1 ks
Kvartální výplata: 550 Kč
Celkový zisk na konci splatnosti: 4 400 Kč
Rychlé srovnání investic:
Jistota garantovaného zisku. Investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Průměrný výnos na realitním trhu dluhopisů je cca 6 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
V bance vám peníze sežere inflace. Průměrné zhodnocení peněz na spořícím účtu je 0,5 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Akcie jsou velmi rizikové a doslova jako neřízená střela. Dokážou vám vydělat pěkné peníze, ale můžete prodělat vlastní kalhoty. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
PFC Invest

Chci nakoupit vaše dluhopisy