Chci dluhopis Menu
Zpět na seznam dluhopisů

Soyka 7,20/24

  • Atraktivní výnos 7,2 % p.a.
  • Minimální investice 50 000 Kč
  • Výnosové období měsíčně
  • Splatnost 30. 9. 2024

Chcete raději investovat do dluhopisů PFC invest?

Soyka

O společnosti

Soyka je český rodinný podnik zpracovávající výhradně bio soju pěstovanou na biofarmě v Rakousku. Toto je v pořádí druhá emise společnosti. Díky prvnímu úspěšně upsanému dluhopisu Soyka 8,4% byla Soyka schopna financovat rozvoj společnosti a to přispělo k tomu, že si získala oblibu nejen na českém a slovenském trhu. V současnosti své výrobky pravidelně dováží do států Evropské unie, zejména do Německa.

Na co použijeme vybrané peníze?

Dokoupení strojního vybavení
Dokoupení strojního vybavení hlavně pro vyrobu trvanlivějších prouduktů, které nemusí být chlazené, ale budou nadale v kvalitě a čistotě jaké doposud Soyka vyrábí.

Velkou oblibu si u zákazníků získala například boloňská směs s tempehem, veganská paštika, či nakládané tofu.

Rozšíření výrobní a skladovací plochy
S výrobou trvanlivějších potravin a rozšířením sortimentu jde ruku v ruce s neustálým rozšiřováním výrobních a skladovacích prostorů.

Posílení rozvozu a expedice
Po 2 letech provozu si Soyka získala oblibu nejen na českém a slovenském trhu. V současnosti své výrobky pravidelně dováží do států Evropské unie, zejména do Německa. Soyka se tak stává světovým unikátem / jediným výrobcem čerstvých sojových bioproduktů v tak širokém portfoliu. To, že se jedná opravdu o unikát mimo jiné dokazují i poptávky ze zemí mimo EU.

Záruky

Větší objemy prodeje
Díky vyšším výrobním kapacitám bude společnost schopna uspokojit rostoucí poptávku po trvanlivějších potravinách a bude tak dosahovat vyšších objemů prodeje.

Další rozšíření portfolia výrobků
Díky neustálému rozšířování portfolia výrobků si Soyka stále nachází nové cílové skupiny a rozšiřuje tak základnu svých pravidelných odběratelů.

Čerství držitelé certifikátu FÉR potravina
FÉR certifikát oceňuje a garantuje čistotu výrobků uváděných na trh.

Investiční kalkulačka PFC Invest

Spočítejte si výnos z dluhopisů PFC Invest

Vaše investice
25 000 Kč
min. 25 000 Kč

Kolik vyděláte

Počet dluhopisů: 1 ks
Kvartální výplata: 550 Kč
Celkový zisk na konci splatnosti: 4 400 Kč
Rychlé srovnání investic:
Jistota garantovaného zisku. Investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Průměrný výnos na realitním trhu dluhopisů je cca 6 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
V bance vám peníze sežere inflace. Průměrné zhodnocení peněz na spořícím účtu je 0,5 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Akcie jsou velmi rizikové a doslova jako neřízená střela. Dokážou vám vydělat pěkné peníze, ale můžete prodělat vlastní kalhoty. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
PFC Invest

Chci nakoupit vaše dluhopisy