Chci dluhopis Menu
Zpět na seznam dluhopisů

Pivovar Klokočka 8,4

  • Atraktivní výnos 8,4 % p.a.
  • Minimální investice 25 000 Kč
  • Výnosové období měsíčně
  • Splatnost 30. 4. 2022

Chcete raději investovat do dluhopisů PFC invest?

Restaurace Klokočka s.r.o.

O společnosti

Společnost Restaurace Klokočka s.r.o. provozuje zavedenou restauraci v Bakově nad Jizerou, kde prodává mimo jiné pivo vlastní značky, které si sama vyrábí. O výrobu piva se stará zkušený sládek a restauraci vedou lidé s dlouholetými zkušenostmi. V místě se připravuje stavba vlastních prostor pro vaření piva včetně nové technologie pro zvýšení rentability výroby a uspokojení výkyvů v poptávce dodávek piva. Restaurace disponuje přilehlým sálem pro konání akcí a velkou terasou, která je hojně využívaná v letních měsících.

Majitel restaurace v minulosti úspěšně provozoval několik podniků, jako například pivnici Na stadionu v Bakově nad Jizerou. Zde byla z bývalé klubovny fotbalového klubu, která je v majetku města Bakov nad Jizerou, vybudována v roce 2008 stylová pivnice, která se během prvních třech měsíců od otevření stala restaurací s největší výtočí Plzeňského Prazdroje na okrese Mladá Boleslav. Toto bylo především díky pohledu majitele na to, jak se má podnik provozovat bez ohledu na zažité zvyklosti (zvláštností bylo v roce 2008 to, že pivnice byla výhradně nekuřácká, což v té době byla naprostá rarita – a také díky této strategii se restaurace stala tak vyhledávanou). Restaurace funguje dodnes s novými nájemci.

Na co použijeme vybrané peníze?

Doplacení kupní ceny nemovitosti
Doplacení kupní ceny za nemovitost a převedení nemovitosti do výhradního vlastnictví společnosti Restaurace Klokočka s.r.o.

Nákup nové pivovarské techniky
Nákup technologie na mytí a plnění pivních sudů a lahví, chladícího zařízení, vlastních sudů a nákup chladícího vozu pro rozvoz piva.

Dokončení stavebních prací
Dokončení úprav interiéru restaurace a přilehlého sálu. Zastřešení restaurační terasy dřevěnou pergolou se skleněnou střechou a vybudování venkovního grilu. Dostavba nových toalet a připojení na nově budovanou kanalizaci.

Záruky

Navýšení zisku z restaurace
Restaurace je pod novým majitelem v provozu již téměř dva roky a po oba tyto roky je zisková. Díky dokončení stavby restaurace bude schopna pokrýt zvyšující poptávku po návštěvnosti a vytížení provozu sálu, ze kterého plynou významné zisky bez nutnosti navýšení počtu personálu.

Odpadne placení nájemného
Ze získaných finančních prostředků bude doplacena kupní cena nemovitosti, resp. nebytové jednotky restaurace, sálu a souvisejících prostor. Tímto krokem odpadne placení nájemného, které je ve výši 21.500,-Kč měsíčně.

Zvýšení odbytu vlastního piva koncovým zákazníkům
Další finanční prostředky budou generovány ze zvýšení odbytu vlastního piva koncovým zákazníkům (odhad nárůstu hrubého zisku během prvního roku je ve výši 30.000,-Kč měsíčně) a zavedení prodeje sudového piva dalším restauracím (odhad nárůstu hrubého zisku během prvního roku je ve výši 20.000,-Kč měsíčně).

Investiční kalkulačka PFC Invest

Spočítejte si výnos z dluhopisů PFC Invest

Vaše investice
25 000 Kč
min. 25 000 Kč

Kolik vyděláte

Počet dluhopisů: 1 ks
Kvartální výplata: 550 Kč
Celkový zisk na konci splatnosti: 4 400 Kč
Rychlé srovnání investic:
Jistota garantovaného zisku. Investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Průměrný výnos na realitním trhu dluhopisů je cca 6 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
V bance vám peníze sežere inflace. Průměrné zhodnocení peněz na spořícím účtu je 0,5 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Akcie jsou velmi rizikové a doslova jako neřízená střela. Dokážou vám vydělat pěkné peníze, ale můžete prodělat vlastní kalhoty. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
PFC Invest

Chci nakoupit vaše dluhopisy