Chci dluhopis Menu
Zpět na seznam dluhopisů

Dalphen 8,5

  • Atraktivní výnos 8,5 % p.a.
  • Minimální investice 25 000 Kč
  • Výnosové období měsíčně
  • Splatnost 29. 4. 2022

Chcete raději investovat do dluhopisů PFC invest?

Dalphen Development s.r.o.

O společnosti

Společnost Dalphen Development se v současné době věnuje výstavbě individuálních rodinných domů a stavbě rezidenčních developerských projektů. V rámci vlastního týmu má fungující stavební divizi, vlastní projekční kancelář a zároveň nabízí služby pro kompletní vyřízení stavebního povolení. Zaměřuje se převážně na realizaci nízkoenergetických dřevostaveb.

Již řadu let se také věnuje realitám a poskytuje zázemí profesionálním realitním makléřům. Navíc zajišťuje pro své klienty výhodné financování a poradenství skrze hypoteční specialisty. Jako již fungující finanční skupina dostává nabídky z různých stran k zajímavým investicím, ze kterých chce, aby profitovali i potenciální investoři.

Na co použijeme vybrané peníze?

Výstavba 2 rodinných domů
Výstavba 2 rodinných domů na pozemcích ve vlastnictví společnosti. Na jeden z domů je již podepsaná platná rezervační smlouva a u druhého je před potvrzením.

Nákup nových pozemků
Zbytek prostředků bude použit na nákup nových pozemků pro nové projekty.

Podrobný podnikatelský záměr
Podrobný podnikatelský záměr k projektu ke stažení zde.

Záruky

Zvýšení obratu společnosti
Společnost díky projektu navýší v následujících 2 letech obrat o 200%. Dává jí to přístup k novým investičním příležitostem, převážně v oblasti nemovitostí k bydlení.

Dlouhodobá stabilizace příjmů společnosti
Dlouhodobá stabilizace příjmů společnosti – rozšíření zaměření společnosti na rezidenční developerskou výstavbu, dlouhodobý pronájem nemovitostí a investiční vstupy do dalších odvětví.

Zajištění nemovitostmi
Veškeré prostředky budou využity primárně k nákupu pozemků a výstavbě domů či bytů, které budou v majetku emitenta a přidružených společností, do chvíle jejich následného prodeje koncovému zákaznikovi. Hodnota nemovitostí bude vždy násobně převyšovat celkovou výši emise.

Investiční kalkulačka PFC Invest

Spočítejte si výnos z dluhopisů PFC Invest

Vaše investice
25 000 Kč
min. 25 000 Kč

Kolik vyděláte

Počet dluhopisů: 1 ks
Kvartální výplata: 550 Kč
Celkový zisk na konci splatnosti: 4 400 Kč
Rychlé srovnání investic:
Jistota garantovaného zisku. Investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Průměrný výnos na realitním trhu dluhopisů je cca 6 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
V bance vám peníze sežere inflace. Průměrné zhodnocení peněz na spořícím účtu je 0,5 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Akcie jsou velmi rizikové a doslova jako neřízená střela. Dokážou vám vydělat pěkné peníze, ale můžete prodělat vlastní kalhoty. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
PFC Invest

Chci nakoupit vaše dluhopisy