Chci dluhopis Menu
Zpět na seznam dluhopisů

Betonárna KV 8,75

  • Atraktivní výnos 8,75 % p.a.
  • Minimální investice 10 000 Kč
  • Výnosové období pololetně
  • Splatnost 16. 1. 2023

Chcete raději investovat do dluhopisů PFC invest?

STAVBY KV S.R.O.

O společnosti

Emitent STAVBY KV s.r.o. je společnost podnikající od roku 2011 v oblasti stavebnictví – výstavba rodinných domů, rekonstrukce nemovitostí. Od roku 2016 provozuje vlastní betonárnu pro okolí města Světlé nad Sázavou.

Hlavními činnostmi jsou výroba a prodej transportních betonových směsí, stavební činnost – výstavba rodinných domů. Od roku 2019 firma rozšiřuje svou činnost o vyhledávání nemovitostí vhodných k rekonstrukci, jejich rekonstruování a následný provoz a prodej.

V roce 2019 firma odkoupila průmyslový areál v blízkosti světelského nádraží se záměrem vybudovat zde zázemí pro výrobu a rozvoj svých činností. V oblasti výroby a prodeje betonových směsí se firma stala hlavním dodavatelem pro domácnosti a stavební firmy realizující stavební činnosti v okolí současného sídla firmy. Díky tomu se může pochlubit pověstí dodavatele kvalitních betonů za férovou cenu.

Na co použijeme vybrané peníze?

Vybudování nové betonárny
Na vlastním areálu společnost vybuduje moderní, ekologickou a efektivní betonárnu pro výrobu transportních betonů a zavlhlých betonových směsí.

Investice do modernizace strojního zařízení
Investice do modernizace strojního zařízení formou zefektivnění dopravních tras surovin, instalací moderního řídícího systému, který umožní jednodušší obsluhu a sníží materiálovou potřebu a sníží počet zaměstnanců nutných k obsluze stroje.

Záruky

Nárůst poptávky po betonu roste každoročně o 30%
Potřeba betonu ze stran odběratelů (firem a domácností) každoročně roste o více než 30%.

Vyšší výnos

  • Výnosnost z m3 se výrobou ve vlastních prostorech zvýší o 28%
  • Plánovaný výnos v roce 2020 je 12 000 000 kč a dále poroste

Oslovení většího publika zákazníků
Díky efektivitě výroby, zajištění kvality a širokému portfoliu produktů bude společnost schopna obsloužit více zákazníků než dosud.

Investiční kalkulačka PFC Invest

Spočítejte si výnos z dluhopisů PFC Invest

Vaše investice
25 000 Kč
min. 25 000 Kč

Kolik vyděláte

Počet dluhopisů: 1 ks
Kvartální výplata: 550 Kč
Celkový zisk na konci splatnosti: 4 400 Kč
Rychlé srovnání investic:
Jistota garantovaného zisku. Investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Průměrný výnos na realitním trhu dluhopisů je cca 6 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
V bance vám peníze sežere inflace. Průměrné zhodnocení peněz na spořícím účtu je 0,5 %. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
Akcie jsou velmi rizikové a doslova jako neřízená střela. Dokážou vám vydělat pěkné peníze, ale můžete prodělat vlastní kalhoty. Raději investujte do dluhopisů PFC Invest s garantovaným výnosem 8,8 %.
PFC Invest

Chci nakoupit vaše dluhopisy